DVD a reklamní předměty

DVD z oslav

V prodeji jsou ještě stále DVD a ostatní materiály z oslav založení našeho sboru.Zde daleznete jejich seznam a návod na jejich objednání.
>>

DVD

DVD
Jedná se o komplet dvou DVD. První obsahuje videozáznam zachycující průběh celých oslav včetně zpravodajského šotu vysílaného na regionální televizi R1. Druhé DVD pak obsahuje fotografie a prezentace z oslav, celou výstavu o historii jednotlivých domů ve Valtínově, která byla přístupná v prostorách...
>>

ALMANACH

ALMANACH
Almanach,  který popisuje historii našeho hasičského sboru, historii samotné obce Valtínov a také historii valtínovských škol, včetně seznamu zde působících učitelů (brožura ve formátu A5 a rozsahu 40-ti stran, doplněná řadou historických a současných fotografií). Dle názoru účastníků...
>>

MEDAILE

MEDAILE
Pamětní medajle vydaná speciálně ku příležitosti 100 let od založení našeho hasičského sboru. Je vyrobená z bronzu a má průměr 60mm. Její nedílnou součástí je krabička potažená červeným sametem. Cena 500,- Kč   Zašleme Vám ji Českou poštou na dobírku. Za poštovné a balné se účtuje...
>>

ODZNAK

ODZNAK
Odznak ve tvaru oválu se znakem Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka a nápisem "HASIČI VALTÍNOV". Rozměry odznaku jsou cca 22x33mm.   Cena 50,- Kč   Zašleme Vám ho Českou poštou na dobírku. Za poštovné a balné se účtuje 100,-Kč. Objednávku s počtem kusů a přesnou adresou dodání prosím...
>>

Záznamy: 1 - 5 ze 5

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.